Kaliteli ve Ucuz Düğün Davetiye Modelleri...

Davetiye Sözleri

DÜĞÜN DAVETİYESİ SÖZLERİ

 1. Çok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz.
 2. Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.
 3. Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin trajikomik evlenme hikayesi. Sakın kaçırmayın!
 4. Başrollerde gelin ve damat! Yemek, pasta ve eğlence… Hepsi bu düğünde. Gala gecesinde görüşmek üzere. Yapımcılar: Aileler
 5. Aradık bir ömür birlikteliğin adını, bulduk cevabımızı: delilik. Bir bilene danışalım dedik, aldık yanıtımızı sefillik. Kim ne derse desin verdik kararımızı: evlilik
 6. Aşkımızın akıntısına kapılarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu gece, mutluluğa varırken yanımızda olmaya ne dersiniz?
 7. Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanik’i de seyretmediyseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Aşkların en büyüğüne şahit olmak için düğünümüze katılın.
 8. Erkek tarafı: oğlumuz şahanedir Kız tarafı: kızımız bir tanedir. TARAFINI SEÇ, DÜĞÜNE GEL! 
 9. Dünyanın en anlamlı Evet’ini dinlemeye hazır mısınız?
 10. Hazırlıkları uzun süren filmimiz sonunda tamamlandı. Birlikte izlemeye ne dersiniz?
 11. Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.
 12. Dava aşkımız, davacı kalbimiz. Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek en büyük isteğimiz.
 13. Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?
 14. Gidiyoruz mutlu bir geleceğe. Gün değil, ay değil, bir ömür beraberliğe. Tutuştuk el ele. Bekliyoruz sizleri de düğün merasimimize.
 15. Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun. Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun. Biz evleniyoruz haberiniz olsun. Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun!
 16. Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.
 17. Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.
 18. Birbirimize yanık, aşk davamızda sanık olduk. Düğünümüze konuk, mutluluğumuza tanık olmaya ne dersiniz?
 19. Şahit olun aşk servetimize, ortak olun en anlamlı ‘evet’imize biz eriyoruz muradımıza, siz çıkın kerevetimize!
 20. Aşk mucizeyse eğer; senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını, hayatımın en büyük mucizesi ile geçirmek istiyorum. Dostlarımın mucizemle hayatımı birleştirdiğime şahitlik etmelerinden onur duyuyorum.
 21. Soruyordunuz bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri düğünümüze ailece
 22. Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 23. Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 24. 06 Ocak 2018 Cumartesi Günü Sevgi Otelinde yapılacak düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 25. Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
 26. Bu özel günümüzü sizlerle paylaşmaktan sevinç duyacağız.
 27. Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken, sizlerin de yanımızda olmasından büyük mutluluk duyacağız.
 28. Bu mutlu günümüzde, mutluluğumuzu paylaşmak adına düğün törenimize sizleri de bekliyoruz.
 29. Beraberliklerini sürekli kılmak ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.
 30. Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.
 31. Mutluluk paylaştıkça büyür. Mutluluğumuzu paylaşmaya sizleri de bekliyoruz.
 32. Düğünümüzde beyaz güller, ne çok resim paylaşacak bu eller. Mutlu geçsin günlerimiz, sevgi dolu paylaşımlarla dolsun face’imiz. Biz bir ömür beraberiz, düğünümüze sizleri de bekleriz.
 33. Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve sizi dört gözle beklediğimiz nikahımıza davet ediyoruz.
 34. İşte hayatımın en anlamlı paylaşımını yapıyorum. Bu etkinliği açarak sizleri düğünümüze davet ediyorum. Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz “Evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 35. Biz çok sevdik birbirimizi, bağırarak söyleyeceğiz “evet”imizi, ne çok isteriz şahitliğinizi, sosyal medyadan çağırıyoruz ama bilin düğünümüze mutlaka beklendiğinizi.
 36. Her yağmur bir gök bulur kendine, Her yeşil bir dal, Her deniz martı, Her doğacak güneş, Bir kuytu bulur kendine. Ben senden başka sen bulamam. Düğün Törenimizde bizimle beraber olmanızdan onur duyarız.
 37. Evet; Evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik. En özelini de sizlerle paylaşmak istedik.
 38. Yaşama dair ne varsa her anında birlikte olmaya karar verdik. Bu tekrarı olmayan günde bizimle beraber olmanız bize ayrı bir mutluluk verecektir.
 39. Beraberliklerini sürekli kılmak ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.
 40. Karşılıksız aile sevgisi ve güveniyle büyüyüp hayat adlı yolculukta kendi irademizle aldığımız evlilik kararımızın geleceği kucaklayacak ilk “EVET”ini sizlerin huzurunda söylemekten gurur ve mutluluk duyacağız.
 41. Evet? Evet? Evet… Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.
 42. Hayatımdaki mutluluğu buldum ve bu gün de ona hayatımı vermeye söz veriyorum. Mutluluğa doyacağımız bu günde, mutluluğumuzu paylaşmaya ve bizimle olmaya ne dersiniz.
 43. Gönlümün sahibini bulduğum bu mutlu günümde sizi de aramızda görmekten sevinç duyarız.
 44. Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.
 45. Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla, her anında paylaşmaya… Evet.
 46. Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.
 47. Soruyordunuz bize ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte bekleriz sizleri ailece düğünümüze.
 48. Yüreğimizin ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de orada, düğün törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 49. Yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz kenetli, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz…
 50. Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.
 51. Allah’ın emrine uyuyoruz, mutlu bir yuva kuruyoruz. Allah’tan saadet diliyoruz, bu mutlu günümüze, sizleri de bekliyoruz…
 52. Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz “evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 53. Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken, nikâh törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.
 54. Sevdik beğendik, söz verdik birbirimize. Karar verdik, ömür boyu beraberliğimize. Bu mutlu günümüzü, müjdeleriz sizlere. Bekleriz hepinizi, ailece düğünümüze.
 55. Gördü gözlerimiz, sevdi kalplerimiz hayatın baharında, birleşti ellerimiz söz verdik birbirimize, ömür boyu beraberliğimize sizleri de bekleriz, bu mutlu günümüze.
 56. Sessiz rüzgârlar gibiydik önceleri. Artık fırtınayız sevgimizle. Mutluluğa doğru yola çıktığımız. Bu en anlamlı günümüzü. Sizlerle paylaşmak dileğiyle…
 57. Bir tutkudur yaşamak yaşamın tüm güzelliklerini hissetmek ve paylaşabilmek biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, düğün törenimize onur vermenizi diliyoruz.
 58. Duyduk duymayın demeyin iyi dinleyin kimseye sitem etmeyin. Mutluluk paylaştıkça büyür. Hepinizi bu mutluluğumuzu paylaşıp büyütmeye bekliyoruz.
 59. İyi günümüzde mutlulukları, kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de bu anlamlı günümüzde yanımızda olmaya davet ediyoruz.
 60. Gün elbet bir gün, sizin için, sizin istediğiniz renkte, sizin istediğiniz taraftan doğabilir ve bizim için bugün o “gün”. Bu umut dolu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyarız.
 61. Kenardan biz gidelim, yol sizin olsun. Pınardan biz içelim, su sizin olsun. Belki gelemezsiniz, sağlık olsun. Biz evleniyoruz, haberiniz olsun. Bizi seven dostlar, düğünümüze buyursun.
 62. Kalbimizin sesini dinledik. Karar verdik, biz evleniyoruz. Düğünümüze siz sevenlerimizi de bekliyoruz. Yeni yaşamların mutlu başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyacağız.
 63. Bu mutlu günlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar. Siz sevdiklerimizi biz sevdiklerimizin evliliğe adım attığımız bu mutlu günümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyarız.
 64. Allah (cc)’ın emri sevgili peygamberimiz (sav)’in sünnetini yerine getirmek, İslam toplumunun temelini oluşturan aileyi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 65. Duvağımızda beyaz güller, girmesin araya eller, Allah yazmış bizi bize, duyuruyoruz şimdi size, mutlu geçsin günlerimiz sevgi dolu kalplerimiz ömür boyu beraberiz düğünümüze sizleri de bekleriz.
 66. Allah’ın emridir yaşantı böyle mesut olmaya sen dua eyle gelip düğünümüze bir şeref eyle gelmeyen dostlara sen selam söyle mutluluklarını sizinle paylaşmaktan onur duyarlar.
 67. Kenardan biz geçelim, yol sizin olsun. Biz pınardan içelim, göl sizin olsun. Biz evleniyoruz, haberiniz olsun. Niyetimiz yuva kurmak, dileğimiz mesut olmak. İsteğimiz bu mutlu günümüzde sizlerle beraber olmak.
 68. Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikâh (düğün) törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.
 69. Rüya bütün çektiğimiz, rüya kahrım, rüya zindan. Nasıl da yılları buldu, bir mısra boyu maceram… Bilmezler nasıl aradık birbirimizi, bilmezler nasıl sevdik. İki yitik hasret, iki parça can. Törenimizde bizimle birlikte olmanızdan onur duyacağız.
 70. Dava aşkımız, davacı kalbimiz yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek, en büyük isteğimiz. Yeni yaşamımızın mutlu başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
 71. Leyla ile Mecnun’u görmemiş, kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titaniği de seyretmediyseniz. Bu fırsatı sakın kaçırmayın. Bu büyük aşkın nişan gününde bizleri onurlandırmanız dileğiyle…
 72. Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda en güzel sevgiyi birlikte yaşadık. Her uçurumun kenarında, birlikte meydan okuduk rüzgâra ve gökyüzünden birer yıldız orjinalsozler.com çalıp ışık yaptık geleceğimize. Hayatımızın en güzel gününü siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle…
 73. Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak. Bir ömür bulduk, koklayınca solmayacak. Kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak. Bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak. Sizleri de aramızda görürsek mutluluğumuz bin kat daha artacak.
 74. Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren 2 genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan 2 aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dâhil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 75. Gördük, beğendik, gönül verdik birbirimize, söz verdik ömür boyu beraberliğimize. İşte o an geldi, biz evleniyoruz. Hayat limanından kalkan vapura biniyoruz. Ömür boyu sürecek bu yolculuğa çıkarken, bizi uğurlamanızı istiyoruz. Biz çok mutluyuz. Yerimizi bizim gibi sevenlere bırakıyoruz.
 76. İnsan sevdi mi kalbini kanatırcasına sevmeli, gök mavi bir emekle alkışlanmalı bunu denizler kadar ıslak bir utangaçlıkla koşmalı dalgalarına insan sevdi mi! Kalbine sığmayan bir aşkla sevmeli en çocuk yerinden başlamalı yani pişkin ekmek kokusu gelmeli sonra. İnsan sevdi mi! Diğer aşklar kendini fesh etmeli.
 77. Adın bir dönülmezliğin simgesi artık, sen sözcükleri ölümsüz kılansın. Sen umudun, sen yaşamın, sen özlemin, sen hayatın adısın. Ve senin adını anmak bile, tarif edilemez bir sevinç yayıyor içime. Şimdi yaşamayı seviyorum işte. Çünkü içimde sen varsın…
 78. Düşüncemiz evlenip yuva kurmak. Dileğimiz ömür boyu mesut olmak. Niyetimiz ebedi beraber kalmak. Arzumuz bu mutlu günümüzde. Tüm dostlarımızı aramızda görmek. Düğün törenimizde, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 79. Sevgiye inanıyoruz ve bu inançla birbirimizi sevip sayarak, sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak, anlayış ve sabırla destek vererek, yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz iç içe, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.
 80. Sen benim; Yaradan’dan ötürü yaratılanı sevişim, bir adım gelene on adım gidişimsin… Sen benim, bugünüme şükür, yarınıma dua edişim ve kapanmayan avuç içimsin… Sen benim; sonsuz sadakatim, merhametim, hissiyatım, şefkatimsin… Sen benim; her şeye rağmenim, asla pes etmeyişim, başımı öne eğmeyişim ve ümidimi yitirmeyişimsin.
 81. İki cihan mutluluğu duası ile birlikteliğimize ilk adımı atarken, sizleri de aramızda görmekten onur duyarız..
 82. SEVGİLİ ! Sen benim en gizli sadakatım ve cehennemle arama set olacak en tatlı gözyaşımsın ! Sen benim solumda saklı secdedeki duamsın Sen benim kalbimin en mahrem yanı Rabbimin armağanı ve en güzel yangınımsın ! Herkes gitse de sevgili ! SEN BANA KALANSIN
 83. Hep aradım buldum sandım ben seni. Meğer ki her kürremde her zerremde sen varsın. Seyyahiyem sana göç etmek istesem. Her adımda her karede sen varsın. Bu mutlu karemizde sizleride aramızda görmek istiyoruz.
 84. Kışım Bitti Artık Vuslat Vaktidir Ak Sakallı Ulu Kocaları Dua’sı İle Baharım’a Kavuşma Vaktidir Gün Beş Mızrak Boyu Yükseldiğinde Yeni Kurduğum Obamın Hatunuyla Hayatlarımızı Birleştireceğimiz Bu Mutlu Günümüzde Siz Değerli Yakınlarımız & Dostlarımızı Aramızda Görmekten Onur Duyarız…
 85. Kapına geldim ve ben, ben olmaktan vazgeçtim sen yeter ki “Kim O” de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Hayatlarımızı birleştireceğimiz bu özel günümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız …
 86. Biz el ele tutuşarak aynı hayata adım atmaya karar verdik. Biz kalplerimizi birleştirerek iki canı bir yapmaya karar verdik. Birlikte bir yaşamın kapısını araladığımız, aynı mutluluklara sevineceğimiz, aynı hüzünlere üzüleceğimiz, aynı ekmeği aynı sofrada paylaşacağımız hayatımızın en anlamlı gününde siz değerli sevdiklerimizi yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.
 87. “Gün” elbet bir gün, sizin için, sizin istediğiniz renkte, sizin istediğiniz taraftan doğabilir ve bizim için bugün o “Gün”.. Bu umut dolu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyarız…
 88. Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.
 89. Düğünümüzde sizleri de yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.
 90. Biz; Hayatın zorluklarına karşı beraber göğüs germeye, İyi günde de kötü günde de ellerimizi sımsıkı kenetlemeye, Aynı lokmayı bölüşmeye aynı bardaktan su içmeye, Karar verdik. Allah’ın emrini, Peygamberimizin kavlini yerine getireceğimiz en özel günümüzde siz de mutluluğumuza ve yeni hayatımıza adım attığımız ana ortak olmak ister misiniz?
 91. Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umudu ve Dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.
 92. Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.
 93. Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (Düğün) törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.
 94. Yaşamı güzellikleriyle, Zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, Hüzün ve mutluluklarıyla, Her anında paylaşmaya…EVET
 95. Bir ömür sürmesini istediğimiz bu mutluluğumuzun başlangıcında siz değerli konuklarımı da aramızda görmekten onur duyarız…
 96. Bu tatlı heyecanımızın bir ömür sürmesi dileği ve umuduyla ortak bir hayata adım attığımız bu özel günde siz dostlarımızın da yanımızda olmasını temenni ederiz.
 97. Sonsuz bir ömre kocaman bir imza atarken sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız…
 98. Rüya gibi olmasını dilediğimiz düğün törenimiz de sizleri güzel dileklerinizle bu özel günümüz de olmanızdan mutluluk duyacağız…
 99. Yaşam boyunca sürmesini dilediğimiz bu özel günde evet derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız…
 100. Sizlerin önünde bir ömre söz vermeye geldik yerimizi tüm sevenlere bırakıyoruz. Bu anlarımıza şahit olmanızı ve aramızda olmanızı temenni ediyoruz…
 101. Biz gördük birbirimiz, sevdik kalplerimizi, hayatımızın en taze yıllarında, bir bütün oldu ellerimiz. Bu mutlu günümüz de sizler i düğünümüzde görmek dileğiyle….
 102. Allah’ın emrine uyuyoruz, bir ömür bitmemesini diliyoruz. Bu mutlu günümüz de sizleri de bekliyoruz…
 103. Bir zamanlar soruyordunuz bize, “ne zaman evleniyorsunuz” diye. İşte artık evleniyoruz düğünümüze bekliyoruz…
 104. Biz bir yol seçtik hiç bitmeyecek, bir aşk diledik hep yaşayacak, bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak düğünümüze katılırsanız mutluluğumuz sonsuz olacak…
 105. Bu özel günümüz de sizlerinde aramızda olmasından mutluluk duyarız…
 106. Bir  yaşam sürmesini dilediğimiz bu özel günün ilk gününü sizlerle geçirmekten onur duyarız…
 107. Yaşamımızın ilk gününü bize eşlik etmeniz dileğiyle. Sizleri bekliyoruz…
 108. Kuruyan topraklar yağmuru beklediği gibi, karanlık geceler sabahı beklediği gibi, seven söz verince bir ömür beklediği gibi,bu iki genç sizleri nişanlarına bekler…
 109. Gönülden birbirimizi seviyoruz kalbimiz bir bütün buna tüm kalbimizle inanıyoruz bekarlığa veda edip işte bugün evleniyoruz. Sizleri de aramızda görmek istiyoruz…
 110. Bir çok zorluklardan geçerken geldik bu günlere, her şeye rağmen sevgimize sevgi katmayı başardık. Allah böyle sevgiyi herkese nasip etsin. Sizde şahit olun bu mutlu günümüze…
 111. Bizim mutluluğumuzu herkese diliyoruz  son kararımız biz evleniyoruz sizlerinde bize eşlik etmesini diliyoruz
 112. Hayatımızın en güzel ve en anlamlı bu günün de sizleri de aramızda görmekten mutlu olacağız…
 113. Tek amacımız güzel bir yuva kurmaktı bunun ilk adımında sizleri de aramızda görmek isteriz
 114. Birlikteliğimizin son aşaması olan düğün törenimizde sizlerinde bize eşlik etmesinden kıvanç duyacağız…
 115. Biz bir karar aldık iki ömrü tek kalpte buluşturduk. Siz dostlarımızı bu heyecanlı günümüz de yanımızda görmekten mutluluk duyarız..
 116. Bir ömür diye çıktığımız bu yolda sizlerinde bizlere eşlik etmesinden büyük kıvanç duyarız..
 117. Hayatımızın en güzel yaşında, en güzel mutluluğu yaşarken kocaman bir evet demek için bu yola çıktık. Sizlerinde düğün törenimizde yanımız da olduğunuzu görmek bizleri çok onurlandıracaktır….
 118. Bizim mutluluğumuzun herkese örnek olması dileğiyle. Siz dostlarımızı düğünümüze bekleriz…
 119. Hayatımız için uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculuğa sizleri de bekliyoruz…
 120. Bizde mutluluk paylaşıldıkça sözüne inananlardanız. Bu güzel günümüzün mutluluğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz…
 121. Masallar gerçeğe gerçekler masala dönüşürken, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz…
 122. Sevginin önemini, aşkın değerini, birlikteliğin kıymetini biliyoruz. Sizleri düğün törenimize davet ediyoruz…
 123. Bir ömür beraberliğimiz için “evet” derken siz dostlarımızı yanımızda görmekten mutluluk duyarız…Hızlıca akan zamanı birkaç dakikalığına durdurup “evet” diyoruz. Nikah törenimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız…
 124. Kalplerimizi kaptırdık mutluluk rüyasına. Sonunda bizde giriyoruz dünya evine. Düğün törenimizde sizleri görmekten mutluluk duyarız…
 125. Allah’tan sadece mutluluk ve bir ömür olmasını diledik. Birde siz dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyarız…
 126. Biz birbirimizi gördük gözlerimizle aşık olduk. Kalplerimizle sevdik. Sonsuzluk için evet diyoruz. Sizleride bekleriz…
 127. Uzun bir ömür sürmesi için evliliğe adım atacağımız bu özel günde sizleri de aramız da görmek isteriz…
 128. Ömür boyu sürmesini dilediğimiz bu günde biz imzalarımızı atıyoruz. Sonsuz bir yolculuğa çıkamıyoruz. Siz dostlarımızı da bizim yanımızda olmasını istiyoruz….
 129. İyi günde- kötü günde, hastalıkta-sağlıkta, varlıkta-yoklukta birlikte olmaya “EVET” derken sizleri de aramız da görmek istiyoruz, hepinizi bekleriz…
 130. Ölene dek sürmesini istediğimiz bu günde ilk adımı atarken sizlerin de bizimle olmasından gurur duyacağız…
 131. Birbirimiz için yaşıyoruz. Kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan iki genç insanız. Mutlu ve huzurlu bir yuva kurma planıyla çıktığımız bu yolca bize eşlik ederseniz çok mutlu olacağız…
 132. Siz dostlarımızı bu önemli günümüz de yanımız da görmekten kıvanç duyacağız…
 133. Hızlıca akıp giden bu ömürde, bitmeyecek bir sayfa açmaya karar verdik. Rüya gibi geçmesini dilediğimiz nikah törenimizde siz dostlarımızı aramız da görmek bize mutluluk verecektir…
 134. Biz bir aşk diledik hesapsız…biz bir sevgi diledik karşılıksız…biz bir yola çıktık sonsuz bitmeyen… biz bir düğün hayal ettik rüya gibi… bizim rüyamıza katılmanız dileğiyle düğün törenimize bekliyoruz…
 135. Gördük aşık olduk, bitmemesi için sözler verdik. Ömür boyu sürecek bu yolculuğa çıkarken bizleri uğurlamanızı istiyoruz. Düğün törenimizde sizleri görmek istiyoruz…
 136. Biz evleniyoruz… mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz…
 137. Beraberliğimizi resmileştirirken bu özel ve eşsiz bir günde sizlerin de varlığı bizleri çok onurlandıracaktır…
 138. Evliliğimizin ömür boyu sürmesi dileğiyle çıktığımız bu yolda. Siz sevdiklerimizi de düğünümüz de görmekten kıvanç duyacağız…
 139. Herkese duyurulur. Biz evleniyoruz, haberiniz olsun. İstediğimiz huzur için de bir yuva kurmak, dileğimiz bir ömür mesut olmak. İsteğimiz bu mutlu günümüzde sizlerle beraber olmak…
 140. Akıp giderken hayatın içinden kendimize ait temiz bir sayfa açarken nikah törenimiz de siz dostlarımızı da aramızda görmek isteriz…
 141. Çok  sevdik birbirimizi evlendirin dedik bizi. Kırmadılar bu iki aşığı. İstediğimiz gibi yapıyorlar düğünümüzü. Bizde bu mutlu günümüz de sizleri aramızda görmek istiyoruz…
 142. Gidiyoruz huzurlu ve mutlu bir geleceğe gün değil, ay değil, yıl değil… bir ömür beraberliğe imza atıyoruz. Nişan törenimize sizleri aramızda görmek ten mutluluk duyacağız….
 143. Sevgi,saygı,anlayış ve sadakatin üstüne kurulu olan ilişkimizi geleceğe taşımaya karar verdik. Bu mutlu günümüzde sizlerle de birlikte olmak istiyoruz.
 144. Önce tanıştık sevdik… sonra ailelerimiz taktı yüzüğümüzü. Şimdi sırada düğünümüz var hepinizi bu anlamlı günde görebilmek dileğiyle…
 145. Yeni bir hayata merhaba derken siz dostlarımızla birlikte olmaktan mutlu olacağız…
 146. Hayatın bize getireceği güzelliklerine, kötülüklerine, hastalığına, sağlığını kısacası her şeyine söz verirken siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız…
 147. Seviyoruz dedik evlenmeye karar verdik. Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım dedik.  Siz dostlarımızı yanımızda görmekten mutlu olacağız…
 148. Sevgi, saygı ve anlayışı ilke edindiğimiz beraberliğimizi evlilikle yeni bir boyuta taşımaya  karar verdik. Düğün törenimiz de sizleri aramız da görmekten mutluluk duyarız…
 149. Aşkımızın sonsuza dek devam etmesi için güzel bir nikah töreniyle süslüyoruz. Siz dostlarımızın da güzel dilekleriyle birlikte gelmeniz bizleri çok mutlu edecektir…
 150. Karalığı arkamıza bırakarak gözlerimiz de ki sevda güneşinin peşinde yürüdüğümüz bu  günde sizleri de aramız da görmek bizleri mutlu edecektir…
 151. Bir ömür sonsuz mutluluğa “EVET” imza atarken sizleri de aramız da görmek bizleri mutlu edecektir…
 152. Sevdik birbirimizi istiyoruz beraberliğimizi Allah’tan ömür boyu sürmesini dilediğimiz bu özel günde sizleri de aramız da görmekten mutlu olacağız…
 153. El ele tutuşarak gittiğimiz bu saadet yolculuğuna veda etme zamanı geldiğini görüyoruz. Veda ediyoruz bekarlığın sultanlığına… sizleri de bizi uğurlamaya davet ediyoruz. Yanımız da olmanız dan kıvanç duyacağız…
 154. Önce gördük beğendik birbirimizi, sevdik güvendik birbirimize, bir ömür olması dualar ettik. Bu özel gecede sizleri de aramız da görmekten mutlu olacağız…
 155. Hiçbir koşul gözetmeksizin, sevgimizin, her şeyin üstün de geleceğe bir beraberliğe adım atmaya vesile olacak düğün törenimize sizleri de şahitlik etmeye bekliyoruz…
 156. Biz aşkımızı ne yere ne göğe sığdırabildik…düğün törenimiz de sizlerle birlikte olmaktan onur duyacağız…
 157. Sevdik sonsuza dek de sevmeye söz veriyoruz. Hayat için büyük bir adım atarken sizlerin de nikah törenimize gelmeniz bizleri mutlu edecektir…
 158. Ne yıldız istiyoruz gecelerimize, ne güneş istiyoruz karanlığımıza  Allah’tan sadece mutluluk istiyoruz, sonsuza giden… Birde siz dostlarımızı düğün törenimiz de bizlere eşlik etmenizi istiyoruz….
 159. Yaşamın her şeyine, evliliğin güzelliğine zorluğuna, gözyaşlarına, hüzünlerine ve mutluluğuna “EVET” diyoruz… nikah törenimize siz dostlarımızı bekliyoruz…
 160. Yeni bir başlangıca adım atarken siz dostlarımızı da aramızda görmekten kıvanç duyacağız… teşriflerinizi bekliyoruz…
 161. Allah’ a bağışladık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, mevlam güldürsün yüzümüzü.  Siz dostlarımızı düğünümüze bekliyoruz…
 162. Belki de ilk zamanlar bizim için bir hayaldi… şimdi ise hayalimizi gerçekleştiriyoruz. Siz dostlarımızı bu hayalimiz de yer almanızı istiyoruz…
 163. Dünyanın en anlamlı en içten “EVET” ini duymaya hazır mısınız? hadi buyrun nikah törenimize siz dostlarımızı bekliyoruz…
 164. Buluştu ellerimizle gözlerimiz. Emin adımlarla geldiğimiz bu günde…  siz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız…
 165. Sizlerle anlamlı kılmak istediğimiz düğün törenimiz de sizleri aramızda görmekten kıvanç duyacağız, hepinizi bekliyoruz…
 166. Mutlu bir hayatın, yaşamın, yuvanın ilk adımını siz değerli dostlarımızla birlikte atmak istiyoruz.. nikah törenime teşrifleriniz bizi mutlu edecektir…
 167. Ortak bir hayata imza atarken siz dostlarımızı yanımız da görmek bizleri mutlu edecektir…
 168. Birlikteliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz. Tüm dostlarımız düğün törenimize davetlidir…
 169. Hayatımızın son anına kadar sürmesini istediğimiz hayalimizin eşsiz düğün törenimiz de siz dostlarımızla birlikte olmayı diliyoruz…
 170. Belki de hayatımızın en tatlı yorgunluğunu yaşıyoruz bu günler de. Tek dileğimiz evliliğimizin ömür boyu sürmesi. Bu anlamlı gecede siz değerli dostlarımızı aramız da görmek bize mutluluk verecektir….
 171. Yaşamımızın en güzel gününü siz dostlarımızla da paylaşmak istiyoruz… düğün törenimize gelerek bizi onurlandıracaksınız…
 172. Evet… evet.. evet… hayatımızın en güzel evetini söylerken sizlerinde bize şahitlik etmenizi istiyoruz. Nikah törenimize bekleriz…
 173. Evliliğe giden yolda ki ilk adımı atarak nikah törenimiz de siz değerli yakınlarımızla birlikte olup mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz…
 174. Ömür boyu sürmesini dileğimiz bu anlamlı günümüzde, düğünümüze konuk mutluluğumuza da şahit olur musunuz ?
 175. Söz verdik ömür boyu beraberliğimize. İşte o an geldi biz evleniyoruz… bekarlığa veda ederken bizi uğurlamanızı istiyoruz. Düğünümüze bekliyoruz…
 176. Biz evleniyoruz… siz değerli dostlarımızı bizim mutluluğumuza ortak olmanızı istiyoruz…
 177. Biz mutluluğun paylaşıldıkça çoğalttığına inananlardanız. Buyurun düğünümüze mutluluğumuzu paylaşalım…
 178. Yeni bir hayata “merhaba” derken, bir sonra ki sözümüz de “EVET” olduğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Nikah törenimize katılmanızdan büyük onur duyacağız…
 179. Birlikteliğimiz farklı bir noktaya geçeceği ilk dakikaları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Nikah törenimize davetlimizsiniz…
 180. Düğün törenimizi onurlandırmanızdan mutluluk duyacağız…
 181. Ev-le-ni-yo-ruz. Siz değerli dostlarımızı düğünümüzde görmek dileğiyle…
 182. Bir yaşam boyu birbirimizi büyük bir tutkuyla sevebilme ve neşe için de bir hayat sürdürebilmek dileğimizle… düğümüz de siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutlu olacağız…
 183. Unutmuyoruz ki mutluluk paylaşıldıkça çoğalan tek şey olduğunu. Evlilik gibi onurlu bir şeyi ebedileştirebilmek umudumuzla. Düğünümüze bekliyoruz….
 184. Yaşantımızın bugün ki heyecanla geçmesi tek dileğimiz, bir de sizleri düğün törenimiz de yanımızda görmek istiyoruz…
 185. Ebedi sevgi yolunda attığımız bu ilk adımda bizi yalnız bırakmamızı istiyoruz… düğün törenimizi katılmanızdan büyük onur duyacağız…
 186. Biz bir elmanın yarısıyız artık. Yaşam boyunca birbirmizi koruma sözü verdik, birbirmizi hep tamamlama sözü verdik. Siz dostlarımızı da yanımız da olmaya davet ediyoruz…
 187. Biz sevdik kalbimiz bir olsun. İstedik ki güzel ve kalabalık bir düğünümüz olsun. Buyurun dostlar düğünümüz var haberiniz olsun…
 188. Çok sözler verdik ne hesap yaptık ne de çıkar gözettik. Evliliğimiz ilk dakikaların da sizleri aramız da görmek istiyoruz… nikah törenimize bekleriz…
 189. Önce kalplerimiz birleşti sonra sözlerimiz… Allah’tan sadece sonsuz bir mutluluk diliyoruz… bu mutlu günümüz de sizlerin de şahitlik etmeye bekliyoruz…
 190. Bir ömür seçtik güneşinin hiç batmamasını diledik… bir ömür bulduk kokladıkça hiç solmayacak… sizlerde bu mutlu günümüze katılırsanız mutluluğumuza mutluluk katacaksınız…
 191. Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak, bir kere “EVET” diyoruz ömürlük olsun diye… siz değerli dostlarımızla olmaktan mutluluk duyacağız…
 192. Sevgi yolculuğundan geçip, gökyüzüne doğru yol artık… bulutlar arasından tüm dostlarımıza haber verdik. Biz evleniyoruz, sizleri yanımız da görmek bizi mutlu edecek…
 193. Yaşamın güzelliklerine, kötülüklerine, iyisine kötüsüne. Tebessümüne, acımasızlığına… hayatın her şeyine “EVET” demek için sizleri de yanımız da görmek istiyoruz…
 194. Bizim için artık güneş doğuyor, geceden uyanıp sabahı görmek için evet demeye gidiyoruz. Değerli dostlarımız da bize şahitlik yapmasını diliyoruz..
 195. Düş içinde düş olan yaşam da bizler yeni bir yaşama başlarken oluşturduğumuz sevgi çemberinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız…
 196. Bir tutkudur yaşamak, hayatın her şeyi görerek yaşamak…. Bizde eşsiz mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz.. düğün törenimize sizleri bekliyoruz…
 197. Birlikteliğimiz ebedi olması , huzur ve sağlık içinde ortak bir yaşama adım attığımız bu günde szi dostlarımızı yanımız da görmekten mutlu olacağız…
 198. Bir ömre güzel bir imza atarken en içten “EVET” imizi söylerken siz dostlarımızın da yanımız da olmasını istiyoruz…
 199. Hayatımız da değişik bir heyecan yaşarken, huzur için yeni bir kapı aralarken.. Siz değerli dostlarımızı nikah törenimiz de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız…
 200. Düğün törenimiz de sizlerle bu mutluluğumuzu paylaşmak istiyoruz…
 201. Gecemizi aydınlatan gökyüzünden birer yıldız alıp ışık yaptık geleceğimizi. Hayatımızın en güzel gününü siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle…
 202. Yeni yaşamımızın ilk adımlarımızı bu mutlu günümüzde sizlerle paylaşmak dileğiyle nişan merasimini tüm dostlarımızı bekliyoruz…
 203. Yüreğimizin ve kalbimizin bizi getirdiği yerdeyiz.. sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız…
 204. Bir olan kalbimizin gibi ellerimiz gibi hayatlarımızı da birleştirdiğimiz bu özel günde sizleri de aramız da görmekten sevinç duyarız…
 205. Biz birbiri için yaşayan iki kalbe sahibiz. Kalplerimizi birleştirirken hayatlarımız da buna ortak etmek istedik.  Bu mutluluğa dahil olmalarını istediğimiz siz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız…

SÜNNET DAVETİYESİ SÖZLERİ

Yüce dinimiz emretmiş,
Duydum ki bu sünnetmiş,
Küçük yüreğimle mutluluk dileğimle,
Sizleri de bekliyorum sünnet düğünüme.

Oğlumuz Kerem’in
Erkekliğe adım atacağı bu özel günde
Siz sevgili dost ve akrabalarımızı
aramızda görmekten onur duyacağız.

Hz.Peygamberin emridir sünnet
Bana da nasip oldu bu mürvet
Duyanlar duymayanlara duyursun
Arzu eden herkes sünnetime buyursun.

Oğlumuz Murat sünnet oluyor,
Bu mutlu gününde sizleri de yanında görmek istiyor.

Ailemin tek oğluyum babamın sağ koluyum,
Hey büyüklerim bende adam oluyorum,
Laf aramızda birazda korkuyorum,
Bu mutlu günüme sizleri de bekliyorum.

Öyle bir köprü ki geçmem gerek,
Türk oğlu Türküm değilim ürkek,
Gelin görün olacağım sünnet
Herkes görsün nasıl olunurmuş erkek.

Ben Egehan,
Bu en mutlu günümde sizlerle beraber olmak istiyorum.

Oğlumuz Kemal’in sünnet sevincini sizlerle paylaşmaktan onur duyacağız.

Sünnetçi amca sordu: Son kararınmı oğlum?
içime bir korku doğdu joker hakkımı kullanıyorum
Anne ve babama danışıyorum
dedilerki artık zamanı doldu bende sünnet oluyorum
bütün sevenlerimi sünnetime bekliyorum.

Bahar değil yaz imiş, ben kararımı verdim
benim gönlüm az imiş, sünnet olmak tek derdim
müslümanlığın ilk şartı, bütün dostlar buyursun
sünnet olmak farz imiş sünnetçiye söz verdim.

Oğlumuz; Selim’in
Sünnet düğününde siz sevgili dost ve akrabalarımızıda görmekten onur duyacağız.

Sünnet sünnet dediler, Başımın etini yediler, Sünnet olmazsan eğer, Sana kız yok dediler. İşte sünnet oluyorum, Hepinizi Düğünüme Bekliyorum.

Oğlumuz Selim’in
Erkekliğe adım atacağı bu özel günde siz sevgili dost ve akrabalarımızı aramızda görmekten onur duyacağız..

Bahar değil yaz imiş, ben kararımı verdim
benim gönlüm az imiş, sünnet olmak tek derdim
müslümanlığın ilk şartı, bütün dostlar buyursun
sünnet olmak farz imiş sünnetçiye söz verdim.

Biraz korkum olacak Biraz rengim solacak
Sünnetçi amca gelip Bir parçacık çalacak
Bu mutlu gün içimizde ebediyen kalacak
Biliyorum en bahtiyar Annem ile Babam olacak.

Oğlumuz Selim Diyor ki! Beni seven herkesi sünnet Düğünüme bekliyorum.

“Oğlumuz Emre diyor ki, sünnet oluyorum maşallah, büyük adam olacağım inşallah”

Öyle bir köprüdür ki Geçmek gerek
Her Müslüman gelsin görsün Sünnet olup erkek olacak Gelirseniz mutlu kalacak…

Oğlumuz Ahmet Mete’nin Sünnet sevincini sizlerle paylaşmaktan onur duyacağız

Duyduk duymadık demeyin, dostlarım sevdiklerim bugün benim sünnetim. Bu mutlu günüme hepinizi beklerim.

Ailemin tek oğluyum Babamın sağ koluyum
Hey büyüklerim Bende adam oluyorum
Laf aramızda ya Birazda korkuyorum
Bu mutlu günümüze Sizleride bekliyorum.

Hz. Peygamberin emridir sünnet
Bana da nasip oldu bu mürvet
Duyanlar duymayanlara duyursun
Arzu eden herkes sünnetime buyursun.

Başıma taktılar fes, Aniden oldum prens,
Kormuyorum sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.

Biricik Oğlumuz Murat’ın,
Sünnet düğününde Sizleri de aramızda görmekten Mutluluk duyarız…

Öyle bir köprü ki geçmem gerek
Türk oğlu türküm değilim ürkek
gelin görün olacağım sünnet
herkes görsün nasıl olunurmuş erkek

Büyüdüm Erkek Oluyorum,
Bu Mutlu Günüme Tüm Sevenlerimi Bekliyorum.

Biricik Oğlumuz Serkan Diyor ki,
Halalar, teyzeler, amcalar
Gelin beni yalnız koymayın
Kesecekmiş aman şaka sanmayın
Sünnetim var, yalnız bırakmayın
Biraz korkuyorum yalnış anlamayın.

Yüce dinimiz emretmiş Duydum ki bu sünnetmiş
küçük yüreğimle mutluluk dileğimle sizleri de bekliyorum sünnet düğünüme

İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan
siz değerli dostlarımızı oğlumuzun Sünnet Merasimine bekliyoruz.

Kirvem uzaklarda gelemez
Siz olmazsanız sünneçi amca kesemez
Gelin birlikte olalım Sünnetsiz kalmayayım
Bekleyenim var Onsuz solmayayım…

Sünnetçi amca sordu: Son kararınmı oğlum?
içime bir korku doğdu joker hakkımı kullanıyorum
Anne ve babama danışıyorum
dedilerki artık zamanı doldu bende sünnet oluyorum
bütün sevenlerimi sünnetime bekliyorum.

Davullar zurnalar çalınsın Bütün dünya duysun Bizleri seven dostlar Sünnet törenimize buyursun.

Hazreti Muhammed’in emridir sünnet Bize de nasip oldu bu mürüvvet Duyanlar duymayanlara duyursun Bizi sevenler düğünümüze buyursun.

Ey Muhammed ümmeti, Hz. Peygamberimizin sünneti. Sünnet günü geldi çattı,
Gönlümüze neşe kattı Uzak yakın bütün dostlar, Mutlu güne neşe katın. Gelin görün sünnetimi Bekliyoruz hepinizi.

………… ‘ dir benim adım Sünnet olmaktır muradım
Peygamber döşeğine Yatır beni Allah’ım.

Başıma giydim bir fes, Oldum bir anda prens.
Teslimim sünnetçi amca, Dilediğin kadar kes.
Bu mutlu günümüze Buyursun gelsin herkes

Çocukluğa elveda Delikanlılığa merhaba
Renk katın günümüze Gelin dostlar sünnetimize.

Biraz korkum olacak Biraz rengim solacak
Sünnetçi gelip bir parçacık alacak
Bu mutlu gün ebediyen kalacak

Sünnet, sünnet dediler, başımın etini yediler.
Eğer sünnet olmazsan sana kız yok dediler.
Başa gelen çekilir, fazla olan kesilir.
Şenlendirin düğünümü güldürün yüzümü.

Ailemin tek oğluyum, Babamın sağ koluyum Hey büyüklerim
Artık ben de adam oluyorum. Laf aramızda
Biraz da korkuyorum. Bu mutlu günüme Sizleri de bekliyorum.

Annemle babam karar vermiş, Çocukluk çağım sona ermiş,
Allah‘ın emri ne yapmalı, En iyi satırın altına yatmalı,
Teslim ol dedi bir ses, Yardıma gelsin herkes,
Teslimiz sünnetçi amca pes, Ne olur acıtmadan kes,
Bu törene dost ve akrabalar, Katılsın herkes…

Bahar değil yaz imiş, Günlerim çok az imiş. Müslümanlığın ilk şartı, Sünnet olmak farz imiş.
Ben de kararımı verdim, Sünnet olmak ilk derdim. Bütün dostlar buyursun,
Sünnetçiye söz verdim.

Sevgili oğullarımızın sünnet merasimlerinde siz sevgili dostlarımızı
aramızda görmek bizleri memnun edecektir.

Yüce dinimiz emretmiş Duydum ki bu sünnetmiş
Küçük yüreğimle Mutluluk dileğimle Sizleri de bekliyorum Sünnet düğünüme

İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan
siz değerli dostlarımızı oğlumuzun sünnet merasimine bekliyoruz.

Çocuk değilim artık hergün büyüyorum
Bindim arabaya son sürat geliyorum
Duymayan kalmasın ben sünnet oluyorum
Hepinizi yanımda görmek istiyorum

Sarayalara dayanır soyum asaletten geçer yolum
Annem kadar asil, Babam kadar cesurum
Yok korkum her erkek gibi sünnet oluyorum
Bütün sevenlerimi sünnet düğünüme bekliyorum

Ey Muhammed’in ümmeti,
Sevgili Peygamberimizin (s.a.v) Sünneti,
Müslümanlarin güzel adeti,
Siramiz geldi sünnet oluyoruz,
Bizi sevenleri Sünnet mevlüdümize bekliyoruz.

Whatsapp Siparis Hattı