Düğün Davetiye Modeline Karar Verebildiniz mi?

Siz ve eşiniz kadar eşsiz olan güzel bir düğün davetiyesi hazırlamak, stresli veya pahalı bir görev olmamalıdır.  Edavetiye.com platformunun en seçkin tasarımcı markası olan İklim davetiye ile birkaç dakika içinde hazır olacak özel ve güzel bir düğün davetiyesine sahip olabilirsiniz. Alternatif çok, ancak işinizi daha da kolaylaştırmak için işte size bazı fikirler:

Klasik Düğün Davetiyeleri

Bazı durumlarda resmi davetiyeler gereklidir ve düğün o zamanlardan biridir. Düğün davetiyeleri çeşitli renk, stiller ve seçimlerle satın alınabilir. Seçtikleri kâğıt ve tasarıma bağlı olarak mütevazıdan lükse kadar değişen maliyettedirler. Çoğu durumda düğün davetiyeleri postayla gönderilir, ancak elden de teslim edilebilirler. Düğün davetiyeleri, düğün ve resepsiyonun nerede ve ne zaman yapılacağı hakkında net bilgiler içermelidir.

El Yazılı Davetiye Modelleri

El yazısıyla hazırlanan davetiyeler, vintage, retro stilde bir düğün konsepti düşünüyorsanız harikadır. Bu tür davetiyelerde, şık ve parlak detaylara sahip davetiye kartına yazılmış en sofistike sözcükler bulunmalıdır. El yazısı ile yazılan davetiyeler daha kişisel bir dokunuş oluşturmalıdır, bu nedenle üzerinde biraz çalışabilir veya davetiye modellerimize göz atabilirsiniz.

Partili Düğün Davetiyeleri

Düğün partisi davetiyelerinde, ciddi ve duygusaldan komik ve alaycılığa kadar birçok çeşide rastlanabilir. Bazı çiftler resmi bir düğün töreni akabinde “alternatif parti” yapmayı tercih ediyor. Bu durumda sadece düğün partinize çağıracağınız kişiler için özel bir davetiye seçmeniz gerekebilir.

Elektronik Davetiyeler

Son dakika olan bir etkinliği planlıyorsanız ve davetiyeleri postalamak için zamanınız yoksa bunlar özellikle yararlıdır. Birçok çevrimiçi sitede olduğu gibi, elektronik davetiyeler sunar ve bir tanesini seçtikten sonra, aynı anda birden fazla kişiye girebilirsiniz. Bir tıkla gönderdiğinizde, listedeki herkes davetiyenizi alır. Bazı siteler, davetiyeniz ne zaman okunduğunu size bildirir ve böylece kişiye ulaştığından emin olabilirsiniz.

Teknolojik Davetiyeler

Geleneksel davetiyelere alternatif veya ek olarak bazı teknoloji uygulamalarından yararlanmak son zamanlarda oldukça fazla ilgi görüyor. Videolu, sesli, konumlu ya da QR kodlu davetiye gibi teknolojik davetiye olarak tanımlanan birçok seçenek mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Siparis Hattı